سئو سایت چیست؟

به تمامی عمل های گفته میشود که روی سایت مورد نظر انجام شده و آن سایت در کلمات مورد نظر در موتور های جستجو مانند ( google.com ، yahoo ، duckduckgo ، و  ) در رتبه بندی بالاتری قرار بگیریند .

رتبه بندی در موتورهای جستجو

افراد به طور کلی (82%) زمانی که به دنبال مطلب ، خدمات یا  کالای هستند در موتور های جستجو  به دنبال آن میگردند.برای توضیح بهتر این مطلب زمانی که فردی در گوگل کلمه ای را جستجو میکند موتورهای جستجو سایت ها را برسی میکنند و با توجه به رتبه بندی سایت ها آن ها در لیستی زیر یکدیگر نمایش میدهد ، معمولا  افراد سایت های که در صفحه اول گوگل میباشند را بازدید میکنند ، بنابراین زمانی که سایت شما در صفحه اول گوگل باشد  تعداد بیشتر مشتری در کلمه مورد نظر از سایت شما بازدیدخواهند داشت  .

خدمات ما برای سئو سایت ( انجام سئو سایت )

مراحل سئو سایت

در مرحله اول سایت شما و زمینه کاری شما مورد برسی قرار گرفته میشود . با توجه به سابقه سایت شما و اطلاعات سایت شما برای شروع پروژه تصمیم گیری میشود زمانی که سایت شما در گذشته از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده کرده باشد با توجه به هزینه های بالا و زمان بر شدن پروژه تصمیم بر کار روی دامنه ای دیگر گرفته میشود  . بعد از مشاهده زمینه کاری و برسی رقبای شما در زمینه کاریتان زمانبندی برای سئو سایت شما انجام میشود ، و در آخر هزینه کار محسابه میشود .

قیمت سئو سایت

در قیمت گذاری برای سئو سایت چند نکته در نظر گرفته میشود . اولین نکته مهم رقیب های موجود میباشد زیرا بایستی رتبه سایت مورد نظر از رقیب های خود بهتر بشود تا سایت مورد نظر بالاتر از سایت دیگران نمایش داده شود . 

مورد دیگر که در قیمت سئو سایت و پشتیبانی سایت تاثیر گذار میباشد موضوع مطالب میباشد .

تضمین سئو سایت

در انجام پروژه های  سئو و بهینه سازی سایت تیم ما به صورت کاملا تضمینی در تمامی زمینه ها شغلی میتواند با شما همکاری داشته باشد . کار به صورت زمان بندی شده ارائه میشود و در صورت نداشتن از رضایت کار تیم ماتیسا وب جریمه ای بابت انجام نشدن کار پرداخت می نماید.

سئو سایت ارزان

تیم ما با در نظر گرفتن شرایط و پیشنهاد راه حل های مناسب توانسته تا حد قابل توجه ای در قیمت سئو سایت رضایت مشتری را کسب نماید .

اهمیت گرافیک سایت در سئو

 

1 دیدگاه

  1. […] که طراحی سایت به اتمام رسید نوبت  سئوی سایت شرکتی است با حضور در صفحه اول موتورهای جستجو می توانید […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *