نکات طراحی سایت - ماتیسا وب

 

1.هدف از طراحی سایت

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید و کاملاً برای خودتان مشخص شده باشد هدف من از طراحی سایت چیست جواب سوال باید به طور واضح مشخص باشد مثلاً اگر شما خرده‌فروش هستید و مغازه ای دارید هدف شما از طراحی سایت فروش محصولاتتان است.

داشتن استراتژی مناسب در ابتدای کار کمک بسیار زیادی در طراحی آن می‌کند.

برای پیشرفت کار و هدف گذاری دقیق تر شما می توانید سایت های مشابه خود را بررسی کنید.

2.مخاطبان سایت

مخاطبان سایت شما چه کسانی هستند بیشتر افراد بازدید کننده سایت شما مرد هستند یا زن کودک از سن یا بازگشت آن شرکت‌های دولتی است یا غیر دولتی و یا همه افراد را شامل می شود.

برای رسیدن به هدف های خود شما باید به مشتریان خود نزدیک شوید و با شناسایی آنها بتوانید نیازهای آنها را برطرف سازید.

3.استفاده از نام تجاری مناسب و لوگوی مناسب

برای پیشرفت و تجارت قوی شما نیازمند نام تجاری مناسب اگر نام تجاری شما به صورت دقیق انتخاب شوند می توانید به مشتریان شما حس اعتماد و اطمینان را بدهد.

در انتخاب نام تجاری و لوگو بسیار سخت گیر باشید زیرا شما نمی‌توانید آن را تغییر داد چون در صورت تغییر ایندو تمام تبلیغات قبلی شما روی برند از دست خواهد رفت.
از کلمات و اصطلاحاتی در نام تجاری خود انتخاب کنید که مخاطبان هنگام شنیدن آن متوجه کسب و کار شما شوند.

4.بودجه شما

ابتدای کار طراحی سایت بودجه خود را تعیین کنید.بودجه یکی از مهمترین رکن ها در موفقیت شماست.
هرچه بودجه شما بیشتر باشد می توانید سریعتر به هدف های خود برسید ولی این را هم در نظر بگیرید که بودجه خود را مدیریت کنید و طبق نیازهای خود برنامه ریزی داشته باشید.
برای اهداف خود عجله نداشته باشید اگر بودجه کافی برای اهداف خود ندارید با عجله جلو نروید گروه ماتیساوب در ابتدا برای طراحی سایت شما مشاوره ای توسط افراد خود به شما می دهد که تمامی نکات قبل از طراحی وب سایت آشنا شوید.همچنین با توجه نیازهای شما در طراحی سایت هزینه طراحی سایت شما را تعیین می‌کنند.

5.بهینه سازی و سئو سایت

امروزه یکی از مهمترین رکن های طراحی سایت سئو سایت می باشد.سئو یکی از بهترین روش های تبلیغات در اینترنت شما می باشد قبل از طراحی سایت شما بایستی برای این قسمت بودجه‌ای را کنار گذاشته باشید.
در حال حاضر افراد برای خرید برای خرید کالا و یا دریافت خدمات به اینترنت رجوع می‌کند بهتر است مثالی در این رابطه بزنیم تا این موضوع را بتوانیم واضح‌تر بررسی کنیم:
مثلا فردی به دنبال خرید میز اداری می باشد اولین کاری که امروز انجام می‌دهد به موتورهای جستجو مانند گوگل مراجعه می کند و کلمه خرید میز اداری را جستجو می کند اگر سایت شما به صورت حرفه‌ای بهینه سازی شده باشد و روی این کلمه کار شده باشد شما می توانید اولین گزینه برای این کلمه باشید.
با توجه به مثال سایت شما اگر در صفحه اول باشد و بتوانید محصول مناسبی را در سایت خود قرار داده باشد می توانید محصول خود را به راحتی به مشتری عرضه کرده و کسب درآمد داشته باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *